ABSOLUTE SILK

  RELAKSUJĄCY
  RYTUAŁ ROZŚWIETLENIA
  I ŚWIEŻOŚCI

  Uwolnij się i zanurz w komforcie jedwabiu

  ABSOLUTE SILK wprowadza nowy początek do SILK SKIN, skóry jak jedwab.
  Najpierw mleczko CLEANSING MILK rozpuszcza makijaż niczym dopieszczający dotyk delikatnego jedwabiu.
  Następnie mus MICRO MOUSSE WASH usuwa ślady zanieczyszczeń.
  Oba produkty chronią i dbają o Twoją delikatną skórę dzięki jedwabistej konsystencji.
  Zanurzając się w luksusie jedwabiu, skóra odzyskuje świeżość, naturalny blask i niezwykły komfort w swojej czystości.

  PODWÓJNE OCZYSZCZANIE

  ETAP 1: Demakijaż

  ABSOLUTE SILK
  CLEANSING MILK

  150mL

  Jedwabiste mleczko oczyszczające, które łagodnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, tak jakbyś zmywała twarz jedwabną tkaniną, pozostawiając skórę świeżą i elastyczną.

  1. Mechanizm oczyszczania

  Przeznaczona do oczyszczania i nawilżania, emulsyjna formuła składa się z roślinnych olejków, które są równomiernie rozproszone w sieci skrobiowych zagęszczaczy, cenionych ze względu na ich właściwości wyściełające. Nanoszona wacikiem lub dłońmi, bogata, jedwabista konsystencja roztapia się kiedy olejki osiągają temperaturę skóry, rozprowadzając się gładko jak przy muśnięciu jedwabną tkaniną, unosząc makijaż i zanieczyszczenia przy minimalnym tarciu.

  2. Efekt końcowy dla skóry

  Nie naruszająca najbardziej zewnętrznej warstwy skóry, mleczna formuła z mieszanką skwalanu, olejku z nasion jojoba i oliwy z oliwek pozostawia skórę nawilżoną i jedwabiście miękką w dotyku. Otulona jedwabistą mgiełką nawilżenia skóra staje się wygładzona i sprężysta, jak po zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych, a następnie promienieje blaskiem.

  Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój

  Ten produkt jest objęty inicjatywą SENSAI Japońskiego Zrównoważonego Luksusu, która jest sposobem SENSAI na poszanowanie natury i jej zasobów, jak również przyszłości naszej planety.

  • -
   Butelka wykonana jest z chemicznie przetworzonego tworzywa PET.
  • -
   Zewnętrzny karton, wykonany z materiału posiadającego certyfikat FSC, zawiera częściowo bagassę, niedrzewny materiał włóknisty, odzyskiwany z odpadów trzciny cukrowej.
  • -
   Wyciąg z Liści Pachnotki jest otrzymywany z aromatycznych ziół uprawianych w gospodarstwach zaangażowanych w recykling.
  • -
   Skwalan to wysoko oczyszczony olej pozyskiwany z trzciny cukrowej.

  ETAP 2: Oczyszczanie

  ABSOLUTE SILK
  MICRO MOUSSE WASH

  180mL

  Oczyszczający mus z mikropęcherzykami, który usuwa zanieczyszczenia dzięki luksusowej pieniącej się formule. Pory stają się mniej widoczne, a skóra rozświetlona i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

  1. Mechanizm oczyszczania

  Przeznaczona do starannego mycia twarzy, ta połyskliwa kremowa pianka nasycona dwutlenkiem węgla usuwa sebum, zanieczyszczenia i obumarłe komórki naskórka. Otoczone ochronną siecią polimerów i składników nawilżających, mikropęcherzyki utrzymują swoją sprężystość i musowanie podczas stosowania preparatu, zanurzając skórę w zmysłowej przyjemności.

  2. Efekt końcowy dla skóry

  Po spłukaniu pianki, delikatna warstewka nawilżenia otula skórę komfortem. Z porów usuwane są zanieczyszczenia, a czysta skóra odzyskuje nową przejrzystość. Świeża, promienna i komfortowa skóra jest optymalnie przygotowana do przyjęcia składników odżywczych z kolejnych rytuałów pielęgnacyjnych.

  Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój

  Ten produkt jest objęty inicjatywą SENSAI Japońskiego Zrównoważonego Luksusu, która jest sposobem SENSAI na poszanowanie natury i jej zasobów, jak również przyszłości naszej planety.

  • -
   Dozownik i zatyczka wykonane są częściowo z tworzywa pochodzenia biologicznego.
  • -
   Zewnętrzny karton, wykonany z materiału posiadającego certyfikat FSC, zawiera częściowo bagassę, niedrzewny materiał włóknisty, odzyskiwany z odpadów trzciny cukrowej.
  • -
   Wyciąg z Liści Pachnotki jest otrzymywany z aromatycznych ziół uprawianych w gospodarstwach zaangażowanych w recykling.

  PODWÓJNE NAWILŻANIE

  ETAP 1: Nawilżanie

  ABSOLUTE SILK
  MICRO MOUSSE TREATMENT

  90mL

  Pierwszy etap pielęgnacji przeciwstarzeniowej, z maleńkimi gazowymi bąbelkami, które są wchłaniane przez skórę i wspierają działania minimalizujące oznaki wieku.

  1. Lotion w postaci lekkiej a jednocześnie bogatej pianki o sprężystej strukturze

  ABSOLUTE SILK to podróż do nowych wymiarów piękna. Jedwab Koishimaru Royal™, przesycony mieszanką składników o wyjątkowym działaniu przeciwstarzeniowym, oraz zniewalająco zmysłowe konsystencje MICRO MOUSSE TREATMENT, CREAM i FLUID harmonijnie współdziałają minimalizując oznaki starzenia skóry, pielęgnując ją i odsłaniając promienną, jaśniejącą nieskazitelnie jedwabistą skórę.

  2. Technologia mikrobąbelków

  Mikrobąbelki zawierają w 100% czysty kwas węglowy z przełomową technologią SENSAI, która zmniejsza rozmiar cząsteczek kwasu, stabilizuje go, zapobiegając jego rozkładowi i podnosi stężenie, aby zapewnić lepszą rozpuszczalność. Mikrobąbelki zapewniają skórze niespotykane* stężenie i stabilizację kwasu węglowego, stanowiąc najnowocześniejszą technologię, która wykorzystuje biochemiczne zjawisko w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

  • *
   Wśród produktów Kanebo Cosmetics Inc.

  3. Ożyw swoją skórę jedwabistą pianką

  Bogaty, pieniący się mus rozpuszcza się i wtapia w skórę, zapewniając jej głębokie nawilżenie i sprężystość. W efekcie skóra będzie tak gładka i kusząco elegancka jak Jedwab Koishimaru.

  Chwila czystego luksusu z maseczką musującą
  Wznieś się na nowe wyżyny SILK SKIN

  Odkryj jeszcze bardziej jedwabiste doznania, dodając wysublimowane gesty do Twojego pielęgnacyjnego rytuału Saho. Po tradycyjnej aplikacji MICRO MOUSSE TREATMENT, nanieś warstwę jedwabistej pianki i pozostaw na skórze jako ‘maseczkę musującą’. Ten prosty, a zarazem wyrafinowany gest wynosi cerę na zupełnie nowe wyżyny jedwabistości.

  ETAP 2: Odżywianie

  ABSOLUTE SILK
  ILLUMINATIVE CREAM

  40mL

  Świeży krem o bogatej formule, minimalizuje widoczność zmarszczek i niweluje zacienienia, jednocześnie intensywnie nawilżając skórę.
  Skóra staje się ujednolicona, wygładzona i rozświetlona.

  ABSOLUTE SILK
  FLUID

  Odświeżający fluid o bogatej formule i lekkiej konsystencji dostarcza skórze nawilżenia, a następnie stopniowo zapewnia jej jedwabistą gładkość, sprężystość i rozświetlenie.

  ABSOLUTE SILK
  CREAM

  Krem o bogatej formule i lekkiej konsystencji głęboko nawilża i otula skórę jedwabistą warstewką by stopniowo zapewnić gładką, sprężystą, rozświetloną cerę.

  Spuścizna dziedziczonej tradycji i pokonywania czasu

  W SENSAI jedną z naszych podstawowych praktyk jest zachowanie cenionych tradycji artystycznych Japonii. Z różnorodnych form, nasza inspiracja skupia się na niezrównanym doświadczeniu Sado, starożytnej japońskiej ceremonii herbaty.
  Uważana za kwintesencję gościnności, tradycja ta jest drobiazgowo rozplanowanym wydarzeniem, które obejmuje głęboki szacunek dla natury, wrażliwość na estetyczną prostotę i uznanie dla dyscypliny. Ten duch leży w centrum SENSAI i został przejęty przez naszą unikalną metodę pielęgnacji skóry, Saho.
  Wreszcie, tej troskliwej i przemyślanej drogi pielęgnacyjnej można doświadczyć dzięki ABSOLUTE SILK.

  Japoński Zrównoważony Rozwój Luksusu

  Page Top