FAQ/Kontakt

  Aby zobaczyć odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań (FAQ), po prostu kliknij na pytanie. Odpowiedź ukaże się poniżej.
  Aby ukryć odpowiedź, ponownie kliknij na pytanie.


  Znaleźć produkty SENSAI


  Gdzie mogę kupić produkty SENSAI?

  Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży kosmetyków SENSAI, skorzystaj z ZNAJDŹ SKLEP.
  Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z przedstawicielami naszej marki w swoim kraju.
  Jeśli nie możesz znaleźć swojego kraju na liście perfumerii ani na liście naszych lokalnych biur, skorzystaj z poniższego formularza. Zaznacz interesujący Cię kraj, miejscowość i ewentualnie dzielnicę.
  ZNAJDŹ SKLEP
  Nasze lokalne biura
  Formularz zapytania


  Czy możliwy jest zakup kosmetyków SENSAI online / za pośrednictwem poczty elektronicznej?

  Z przykrością informujemy, że produkty SENSAI nie są dostępne do zakupu online w kraju, w którym się znajdujesz. W przypadku zapytań dotyczących lokalnych zakupów online prowadzonych przez dystrybutorów, prosimy o kontakt z jednym z naszych lokalnych biur w danym kraju.
  Liczymy na zrozumienie z Państwa strony i przepraszamy za ewentualne niedogodności, które sytuacja ta może powodować.
  Nasze lokalne biura


  Inne pytania dotyczące produktów:


  Jak długo można przechowywać produkty SENSAI?

  Jakość produktu nie ulegnie zmianie przez 3 lata i dłużej o ile opakowanie nie zostanie otwarte i kosmetyk będzie przechowywany w normalnych warunkach. Czas przechowywania po otwarciu określa piktogram PAO (Period After Opening) umieszczony na opakowaniu produktu.

  • *
   Symbol PAO, przedstawiający otwarty słoiczek kremu, wskazuje czas w jakim produkt powinien zostać wykorzystany, w miesiącach. Na przykład „12M" oznacza 12 miesięcy.

  img_faq_01


  Jakie składniki stosowane są w kosmetykach SENSAI?

  Pełna lista składników znajduje się na opakowaniu każdego produktu.


  Czy możecie wysłać mi próbki kosmetyków?

  Jako że mamy głębokie przekonanie, że nic nie zastąpi indywidualnej porady zachęcamy do odwiedzin w najbliższym punkcie sprzedaży SENSAI. Nasze konsultantki SENSAI z radością podarują Ci próbki produktów najbardziej odpowiednich dla Twojej cery.


  Czy możecie wysłać mi katalog?

  Przykro nam, nie możemy wysłać katalogu bezpośrednio do Ciebie. Prosimy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem SENSAI i zapytać o dostępne katalogi lub ulotki.
  (Proszę wziąć pod uwagę, że dostępność katalogów może być różna w zależności od kraju/punktu sprzedaży.)
  Aby zobaczyć pełną gamę produktów SENSAI przejdź do zakładki PRODUKTY na stronie głównej.
  Produkty


  Jak mogę wybrać produkty dla siebie?

  Aby dobrać odpowiednie produkty do swojego typu skóry i potrzeb, radzimy odwiedzić punkt sprzedaży SENSAI, by uzyskać fachową poradę. Nasze przeszkolone konsultantki SENSAI z radością pomogą dokonać właściwego wyboru.
  Na naszej stronie internetowej znajdziesz także sekcję Konsultacja Online. Możesz otrzymać tu spersonalizowane rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry i makijażu, korzystając z narzędzi cyfrowych.
  Cyfrowe doradztwo


  Dlaczego nie ma już moich ulubionych produktów?

  Przykro nam, że zaprzestaliśmy produkcji Twojego ulubionego produktu.
  Zależy nam na oferowaniu najnowszych zdobyczy technologicznych, nad którymi nieustannie pracujemy. Musimy zatem niekiedy zaprzestawać produkcji pewnych kosmetyków, by wprowadzać nowe, wykorzystujące bardziej zaawansowaną technologię.


  Oferty pracy / Kariera


  Jak mogę starać się o pracę w SENSAI?

  SENSAI Cosmetics Inc. (Japonia) nie poszukuje obecnie nowych pracowników i nie przeprowadza rekrutacji na szczeblu lokalnym.
  Rekrutacja do naszej formy prowadzona jest lokalnie. Prosimy wysłać CV z listem motywacyjnym bezpośrednio do biura w kraju, w którym chciałbyś/abyś pracować.
  Nasze lokalne biura


  W jaki sposób można zostać konsultantką SENSAI?

  Proszę wysłać CV oraz list motywacyjny do przedstawicielstwa w kraju, w którym chciałby/łaby Pan/i pracować. Niekiedy konsultantki są zatrudniane bezpośrednio przez punkty sprzedaży. W takim przypadku należy odpowiedzieć bezpośrednio na pojawiające się oferty zatrudnienia.


  Inne zapytania

  Państwa uwagi i pytania są dla nas cenne. Jeśli mają Państwo pytania, na które nie ma odpowiedzi w rubryce FAQ, prosimy o kontakt przy użyciu poniższego formularza.

  icon_map

  Nasi konsultanci SENSAI z radością wybiorą najbardziej odpowiednie dla Ciebie produkty.

  Page Top