hidden

  hidden

  line__sm

  hidden

  hidden

  line__sm

  Rozkoszuj się końcoworocznym oczekiwaniem, odkrywając codziennie piękną niespodziankę. Każde numerowane pudełko nowego wydania kalendarza adwentowego na rok 2023 kryje jeden z naszych najpopularniejszych produktów, aby celebrować dwadzieścia cztery dni pielęgnacji. Oryginalny design, który pozostaje jednocześnie tradycyjny i nowoczesny, z lśniącymi zimowymi wzorami – gwiazdami i płatkami śniegu – połączonymi z ponadczasowymi motywami Kissho pozwala uchwycić ducha świąt.

  Pełen zachwycających skarbów SENSAI ADVENT CALENDAR to idealny prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich w tym sezonie świątecznym.

  Inspiracja stojąca za projektem

  Projekt SENSAI ADVENT CALENDAR oddaje magię świąt. Klasyczne motywy świąteczne, takie jak płatki śniegu i gwiazdy, łączą się z motywami Kissho, tradycyjną japońską sztuką znaną z pryzmatycznej geometrii i boskiej symboliki. Znaczące motywy zdobią dwadzieścia cztery pudełka w kolorze szampańskiego złota i platynowego srebra, dzięki czemu odliczanie dni do świąt staje się prawdziwą celebracją.

  O motywach Kissho

  Znane również jako wzory pomyślności, motywy Kissho to układ geometrycznych kształtów inspirowanych naturą, często spotykanych na tradycyjnych japońskich tkaninach i rękodziełach. Te szlachetne symbole mają przypisane symboliczne znaczenie i są oferowane z różnych okazji.

  Żółwia skorupa

  Motyw składający się z sześciokątów przedstawia wzór znajdujący się na skorupie żółwia. Wykorzystywany przez rzemieślników od VIII wieku okresu Heian w Japonii, ze względu na długą żywotność zwierzęcia, był uznawany za pomyślną symbolikę długowieczności.

  Liść konopny

  Motyw, który łączy sześciokątne elementy składające się z sześciu trójkątów, aby reprezentować kształt liścia konopi. Roślina znana z tego, że rośnie szybko i prosto w górę – w kierunku nieba – była zwyczajowo używana w odzieży dziecięcej w nadziei, że dziecko zostanie pobłogosławione dobrym zdrowiem.

  Nasze zaangażowanie
  w zrównoważony rozwój

  Zewnętrzny karton, wykonany z materiału posiadającego certyfikat FSC, zawiera częściowo bagassę, niedrzewny materiał włóknisty, odzyskiwany z odpadów trzciny cukrowej.

  SENSAI ADVENT CALENDAR

  Ta kolekcja w edycji limitowanej zawiera dwadzieścia cztery podstawowe produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu w oryginalnym rozmiarze lub miniaturowym.

  Page Top